cart icon
سفارش من کجاست؟

جهت مشاهده وضعیت سفارش و پیگیری آن می توانید پس از ورود به حساب کاربری خود از قسمتی که در عکس مشخص شده، وارد لینک «سفارشات من» شوید. در صفحۀ باز شده لیست تمامی سفارشات شما موجود است که برای هر سفارش ستونی به نام «وضعیت سفارش» وجود دارد. در این ستون وضعیت هر کالا از زمان تایید سفارش تا زمان تحویل، قابل مشاهده است.

پس از ثبت سفارش، شماره و جزئیات سفارش از طریق پیامک و ایمیل برای شما ارسال می گردد.

سفارشات مشتریان عزیز شهرستان با توجه به نحوه پرداخت از «طریق پست، تیپاکس، پیشتاز و چاپار» ارسال می شوند. همچنین کد رهگیری این سفارشات ۲۴ ساعت پس از تحویل به شرکت پستی، برای مشتریان پیامک می گردد.

روز و زمان ارسال سفارشات مشتریان عزیز تهران نیز با پیامک اطلاع رسانی می شود. مشتریان عزیز تهران در صورت نیاز می توانند پس از دریافت پیامک، برای «تغییر روز و آدرس ارسال» اقدام کنند.

چه زمانی سفارشم ارسال می شود؟

برای مشاهده «بازه زمانی دریافت سفارش به صورت تخمینی»، می توانید از قسمت مشخص شده در تصویر متحرک زیر با انتخاب موقعیت مکانی خود از روز ارسال سفارش خود مطلع شوید.

چگونه سفارش خود را لغو کنم؟

شما می توانید تا قبل از دریافت، کل سفارش و یا بخشی از سفارش خود را لغو نمایید. کافی است فرم درخواست لغو سفارش را پر کنید. پس از تکمیل این فرم، همکاران ما با شما در ارتباط خواهند بود. همچنین میتوانید درخواست خود را از طریق ایمیل برای تیم <<خدمات مشتریان طرحان>> ارسال نمایید. اگر سفارش لغو شده، از سمت طرحان دوباره ارسال شده باشد؛ لطفاً کالا را از مأمور پست یا واحد «حمل و نقل طرحان» تحویل نگرفته و از دریافت امتناع نمایید. اگر به هر دلیلی کالا را تحویل گرفتید، خواهشمندیم شرایط بازگشت کالا را مطالعه نمایید.

قالب بی | BeTheme – Responsive Multi-Purpose

A dog is a type of domesticated animal. Known for its loyalty and faithfulness, it can be found as a welcome guest in many households across the world.

مگامنو ساز حرفه ی اوبرمنو – UberMenu

A dog is a type of domesticated animal. Known for its loyalty and faithfulness, it can be found as a welcome guest in many households across the world.