۳۰ کارت ویزیت خاص و خلاقانه با امکان اجرا در ایران

کارت‌ ویزیت نه تنها اولین ابزار معرفی برند تجاری است، بلکه باید تضمین کننده‌ی یک رابطه تجاری موفق باشند . برعکس کارت‌های ویزیت معمولی ، یک کارت ویزیت خاص با طراحی کمی خلاقانه‌تر می‌تواند شما یا شرکت شما را برای همیشه در ذهن مشتری نگاه دارد.

اگر هنوز نمی‌دانید که چرا نیاز به یک کارت ویزیت دارید پیشنهاد میکنیم مقاله هدف از طراحی و چاپ کارت ویزیت چیست ؟  را مطالعه کنید تا با اهداف تهیه کارت ویزیت آشنا شوید .

اگر تمایل به سفارش هر یک از کارت ویزیت های مشخص در این صفحه داشتید،  با ورود به صفحه طراحی کارت ویزیت می‌توانید سفارش خود را ثبت کنید .

 • نکته : کارت ویزیت های قابل اجرا توسط ما با ستاره مشخص شده  اند .

کارت ویزیت خاص کامپیوتری

کارت ویزیت خاص با طرح لپ تاپ ایده بسیار خلاقانه ، جذاب و به روزی است ، زیرا شما می‌توانید با توجه به جدید ترین مدل لپتاپ کارت ویزیت خود را به روز نگه دارید . اگر مغازه فروش لپ تاپ یا تجهیزات مرتبط با آن را دارید ، میتوانید همین امروز دست به کار شوید و به ما سفارش طراحی کارت ویزیت لپ تاپ را دهید ، تا با توجه به سلیقه شما یک کارت ویزیت خاص لپتاپی را طراحی و چاپ نماییم .

 • این کارت ویزیت قابل طراحی و چاپ در طرحان می‌باشد .

کارت ویزیت خاص

کارت ویزیت خاص بازشو

طراحی این کارت‌های فوق‌العاده جالب مانند طراحی کتاب‌های سه‌بعدی بازشو است که طراح آن خود را به صورت نشسته بر روی صندلی به تصویر کشیده است. طراح هلندی، بیتا فیران (Beata Faron)، روی آن را با لوگوی سفید در پس‌زمینه‌ی سیاه و داخل آن را با ترکیب رنگی سیاه و سفید طراحی کرده است.

این کارت ویزیت را میتوان به همه افرادی که می‌خواهند برند شخصی خود را توسعه دهند و در زمینه های مختلف خلاقیت فعالیت میکنند پیشنهاد کرد . با در نظر گرفتن این امر که اجرای این کارت ویزیت بسیار حساس است و ممکن است بیش از 30 درصد خرابی در زمان اجرا به خاطر خطای دستگاه برش داشته باشد ، اما طراحی و چاپ این کارت ویزیت قطعا امری هیجان انگیز و خوشایند خواهد بود .

 • این کارت ویزیت قابل طراحی و چاپ در طرحان می‌باشد .

کارت ویزیت خاص

 

کارت ویزیت به شکل مادربرد

این کارت‌های جالب که به اسم کارت ویزیت‌های مادربرد شناخته می‌شوند، تداعی کننده طرح مادربرد کامپیتور‌هاست و یکی از بهترین گزینه ها برای کارت ویزیت فروشندگان سخت افزار کامپیوتر می‌باشد . لبه‌های این کارت به گونه‌ای طراحی شده‌اند که به یک برد کامپیوتری بیشترین شباهت را داشته باشند. ضمن این که تایپوگرافی به همراه پس‌زمینه‌ی شفاف هم جلوه‌ی بصری جالبی را به وجود آورده‌اند.

 • این کارت ویزیت قابل طراحی و چاپ در طرحان می‌باشد .

کارت ویزیت خاص

کارت ویزیت به شکل کلاکت

این نوع کارت بسیار مناسب شرکت‌های سینمایی ، فیلم‌برداری ، موسسه های پخش فیلم و در کل همه کسب و کار هایی است که با سینما سر و کار دارند  . این کارت به شکل کلاکت صحنه‌های فیلم‌برداری ساخته شده است با لبه‌ای که روی آن بر‌می‌گردد.

اجرای این نوع کارت ویزیت جدا از هزینه طراحی و چاپ هزینه اجرا دکمه فلزی را هم در بر خواهد داشت ، اما در عوض کارت ویزیت سینمایی خلق می‌شود که نمونه آن را هیچ کجای دیگر نخواهید دید و از طرفی مطمئن خواهید بود که مخاطب شما هیچگاه این کارت را از خودش جدا نمیکند .

 • این کارت ویزیت قابل طراحی و چاپ در طرحان می‌باشد .
 • نکته : امکان اجرای کامل قبل از سفارش استعلام شود .

کارت ویزیت خاص

کارت ویزیت اسکرچ یا خراش‌دادنی

چه کسی گفته کارت ویزیت خاص نباید سرگرم کننده باشد؟ این کارت‌های ویزیت نه فقط یک جلوه‌ی جدید از شرکت را به نمایش می گذارند، بلکه خراش دادنشان هم سرگرم کننده است. این کارت‌ها ربه شکلی طراحی شده اند که با پاک کردن روی آن ها شماره‌ی تماس ، لینک وبسایت و سایر موارد نمایان می‌شوند.

 • این کارت ویزیت قابل طراحی و چاپ در طرحان می‌باشد .

کارت ویزیت خاص

کارت ویزیت موسیقی

وقتی صحبت از هنر موسیقی باشد، انگار هیچ محدودیتی برای خلاقیت وجود ندارد. ایده ابتدایی این کارت‌ ویزیت خاص را طراح ژاپنی کوجی سیوشی (Koji Sueyoshi) به این شکل خیره‌کننده و خاطره انگیز به اجرا در آورده است. این کارت‌ها به شکل نوار کاستی طراحی شده‌اند که شماره‌ی تلفن با فونت دست نویس روی آن‌ها نوشته شده است.

این کارت ویزیت برای کلیه افرادی که به نوعی با موسیقی سر و کار دارند بسیار مناسب و برای مخاطبین این افراد بسیار تاثیر گذار و جذاب خواهد بود .

 • این کارت ویزیت قابل طراحی و چاپ در طرحان می‌باشد .

30 کارت ویزیت

کارت ویزیت اینترنتی “گوگل”

طراحی کارت ویزیت با نمای صفحه اول پر بازدید ترین وب سایت جهان یعنی گوگل بسیار خلاقانه و جذاب است و مخاطبین دریافت کننده این کارت ویزیت قطعا ذوق زده میشوند وقتی که میبینند صفحه ای که هر روز از آن استفاده میکنند به قاب کارت یوزیت آمده .

پیشنهاد می‌کنیم مطالعه کنید : 4 نکته ساده برای داشتن یک کارت ویزیت حرفه ای

این نوع کارت ویزیت را ما به همه کسب و کار های اینترنتی ایرانی که در صفحه اول گوگل وب سایتشان در دسترس است پیشنهاد میکنیم .

 • این کارت ویزیت قابل طراحی و چاپ در طرحان می‌باشد .
 • نکته : طرح اجرا شده توسط ما به مراتب به روز تر و خلاقانه تر از این تصویر می‌‌باشد و صرفا جهت حفظ ایده در زیر تصویر آن نمایش داده نشده است .

30 کارت ویزیت

کارت ویزیت پزشک ارتوپد

اگر یک پزشک ارتوپد هستید و همیشه با شکستگی دست و پا و دستگاه اشعه ایکس سر و کار دراید ، می‌توانید روح تازه ای در فعالیت کاریتان بدمید ، یک کارت ویزیت خلاقانه و تاثیر گذار که قطعا هیچ مخاطبی آن را دور نمی اندازد . نه تنها در بین مخاطبین بلکه در بین همکارانتان می‌توانید به خاص و متفاوت بودن شناخته شوید.

 • این کارت ویزیت قابل طراحی و چاپ در طرحان می‌باشد.
 • نکته : تصویر زیر صرفا یک نمونه است و برای ما هر عضو شکستنی امکان طراحی و اجرا دارد .

30 کارت ویزیت کارت ویزیت عکاس حرفه‌ای

عکاس که باشید ، خلاقیت و هنر دو جزء جدایی ناپذیر هویت شماست . این که یک عکاس حرفه ای یک کارت ویزیت ساده و معمولی داشته باشد ، اصلا چهره خوبی ندارد ، اگر حرفه ای هستید ، حرفه ای برخورد کنید و تاثیر گذاری تخصصتان را چند برابر کنید . این طرح و ده ها طرح خلاقانه دیگر برای عکاسان اماده است تا تخصص خود را متفاوت ارائه نمایند .

 • این کارت ویزیت و طرح هایی دیگر قابل طراحی و چاپ در طرحان می‌باشند.

کارت ویزیت خاص

کارت ویزیت عکاس شفاف

شما به عنوان یک عکاس ، دنیا را در قاب تصاویر به نمایش در میآورید و همیشه ، زیبایی ها را از دریچه دورین تماشا کرده و تصویرشان را خلق میکنید . با ارائه این کارت ویزیت با مشتریانتان میتوانید تجربه مشاهده دنیای پیرامون از دریچه دوربین را به آن ها بدهید .

 • این کارت ویزیت قابل طراحی و چاپ در طرحان می‌باشد.

کارت ویزیت خاص

کارت ویزیت آرایشگاه خاص

آرایشگاه های مردانه بیش از هر چیز به اصلاح صورت شناخته شده اند و تیغ جزو جدایی ناپذیر یک اصلاح صورت است . این کارت ویزیت خلاقانه و مدل های دیگری همچون طرح شانه برای مشتریان آرایشگاه های مردانه بسیار جذاب و تاثیر گذار خواهد بود .

 • این کارت ویزیت و طرح هایی دیگر قابل طراحی و چاپ در طرحان می‌باشند.

کارت ویزیت خاص

کارت ویزیت لوازم شکار

اگر فروشگاه لوازم شکار خاص و لوکسی دارید که می‌خواهید در ارائه کارت ویزیت به مشتریانتان هم متفاوت باشید . ما یک کارت ویزیت با طرح دوربین شکار را به شما پیشنهاد میکنیم . البته خوشبختانه تجهیزات فروشگاه های شکار آنقدر متنوع و سرگرم کننده هستند که ما می‌توانیم هر یک از این ابزار هارا به یک کارت ویزیت خلاقانه و خاص بدل کنیم .

 • این کارت ویزیت و طرح هایی دیگر قابل طراحی و چاپ در طرحان می‌باشند.

کارت ویزیت خاص

کارت ویزیت خدمات کشاورزی

یه کارت ویزیت خاص و خلاقانه میتواند سودمند هم باشد ، شما با استفاده از این نوع کارت علاوه بر اینکه مشخصات کسب و کارتان را به مشتریان خود انتقال داده اید ، یک نمونه کوچک از محصولی که می‌فروشید را نیز به وی ارائه کرده اید . اینگونه هم مشتری از کیفیت محصول شما آگاه میشود و هم اطلاعات شما را نزد خود نگاه میدارد.

 • این کارت ویزیت قابل طراحی و چاپ در طرحان می‌باشد.

30 کارت ویزیت خاص - مجموعه طراحی طرحا

کارت ویزیت خاص دندانپزشکی

اگر دندانپزشک و یا دندان ساز هستید شک نداشته باشید که کارت ویزیت های خلاقانه و جذاب شما را به عنوان دندانپزشک ثابت مخاطبین تان بدل خواهد کرد . دندانپزشکی که ذوق و سلیقه برای کارت ویزیت خود به خرج میدهد قطعا قابل اطمینان است .

 • این کارت ویزیت قابل طراحی و چاپ در طرحان می‌باشد.

کارت ویزیت خاصکارت ویزیت دندانپزشک

لکه ای سیاه بر روی یک دندان آسیابی ، خرابی بزرگی که وقتی به دنبال راه چاره برای آن هستید و می‌خواهید اطلاعات تماس دندانپزشک را ببینید ، از بین میرود و خیالتان راحت می‌شود که دیگر از آن لکه سیاه خبری نیست. این معرفی طرح خاص و جذاب کارت ویزیتی است که برای دندان پزشکان طراحی شده و امکان سفارش وتولید آن برای شما وجود دارد .

پیشنهاد میکنیم مطالعه کنید !! سایز کارت ویزیت در ایران و جهان

 • این کارت ویزیت قابل طراحی و چاپ در طرحان می‌باشد.

کارت ویزیت خاص

کارت ویزیت مبلمان

اگر کسب و کار شما در زمینه مبلمان خانگی باشد یا مبلمان اداری فرقی ندارد ، یک صندلی استوار می‌تواند در همه جا سمبل کار شما باشد ، این کارت ویزیت ها به گونه ای طراحی شده اند که تکه های آن از هم جدا شده و شبیه به پازل های سه بعدی در کنار یکدیگر، یک صندلی را تشکیل می‌دهند .

نکته قابل توجه درمورد این کارت ویزیت خاص این است که به دلیل همزمان شدن چند تیغ برش در فضایی کوچک احتمال خرابی در مرحله چاپ تا 40 درصد وجود دارد . یعنی اگر تیراز چاپ این کارت 1000 عدد باشد حدود 400 عدد این کارت ها ممکن است که درمرحله برش خراب شوند.

 • این کارت ویزیت قابل طراحی و چاپ در طرحان می‌باشد.

کارت ویزیت خاص

کارت ویزیت باشگاه بدنسازی

چه کسی از یک شکم بزرگ و بآمده پر از چربی خسته و کلافه شده است ؟؟ مشخص است همه . چه کسی میتواند به آن ها کمک کند ؟ خب معلوم است ، شما . وقتی که به مشتریانتان کارت ویزیتی را ارائه می‌کنید که به او آینده را نشان میدهد و این آینده را مدیون شما میداند . طبیعی است که آن فرد کسب و کار شما را به اطرافیانش نیز معرفی میکند . طراحی این کارت ویزیت خاص به گونه ای است که قسمت جلو آن پرفراژ می‌شود و مخاطبان شما می‌توانند آن را جداکنند .

 • این کارت ویزیت قابل طراحی و چاپ در طرحان می‌باشد.

کارت ویزیت خاص

کارت ویزیت یوگا

اگر مربی یوگا هستید و یا مالک یک باشگاه یوگا هستید میتوانید با تهیه کارت ویزیت خاص و خلاقانه ای همچوت این کار جذب مشتریان جدید را تضمین کنید . مخاطبین شما بدون شک کارت ویزیت شما را به دوستان و نزدیکان خود نشان میدهند و میگویند ، ببین من میروم یوگا و اینجاست که جذابیت کارت شما آن ها را نیز به سمت شما روانه می‌کند .

کارت ویزیت خاص

کارت ویزیت چوبی

کارت‌ویزیت چوبی یکی از خلاقانه‌ترین کارت های ویزیت هستند که هم طرح های فوق‌العاده‌ای میتوان بر روی آن ها ایجاد کرد و هم با نیاز‌های حرفه‌ای جور در می‌آیند. این کارت‌های خاص از چوب مخصوص برش تهیه شده‌اند و حدود ۰٫۵ میلی‌متر ضخامت دارند. به علاوه، لوگوی شرکت و متن کارت با استفاده از تکنولوژی لیزر بر روی کارت حکاکی شده‌اند.

30 کارت ویزیت

کارت ویزیت به شکل ابزار

اگر به عنوان فروشنده ابزار آلات یا فروشنده دوچرخه و یا یک مکانیک نیاز به ارائه یک کارت ویزیت خاص و خلاقانه به مشتریانتان دارید ، این نوع کارت ویزیت ها بسیار زیا دمیتوانند بر روی مخاتبانتان تاثیر بگذارند و از طرفی چون وسیله قابل استفاده ای است میتوانید مطمئن باشید که هیچگاه کارت شما را مخاطبانتان دور نمی‌اندازند و همه تلاش می‌کنند که حتی یک عدد از کارت ویزیت های شما را داشته باشند .

کارت ویزیتی که می‌تواند به عنوان آچار باز کردن پیچ و مهره استفاده شود. این کارت‌ جعبه‌ابزاری است که در کیف پول جا می‌شوند و هر زمان که بخواهید می‌توانید به عنوان ابزار کمکی از آن استفاده کنید.

ویزیت خاصکارت ویزیت کش‌آمدنی

مربی خصوصی، پل نیلسن (Poul Nielsen)، کار مربی‌گری را با کشیدن این کارت‌های ویزیت شروع می‌کند. از آن‌جا که برای خواندن این کارت‌های ویزیت خلاقانه باید آن‌ها را از دو طرف بکشید، فشار به انگشتانتان باعث میشود مخاطب ورزش کردن را از اولین گام آشنایی با کارت ویزیت شروع کند . این کارت ویزیت ورزشی به حساب میآید و مناسب برای همه مربی هایی است که با عضلات افراد سرو کار دارند .

کارت ویزیت خاص

کارت ویزیت خاص خوراکی

نه تنها خلاقیت به کار رفته در این کارت آن را از کارت‌های دیگر متمایز می‌کند، بلکه اگر گرسنه باشید کافیست شماره‌ی کارت را بر روی یک کاغذ یادداشت کنید و از خوردن این کارت ویزیت‌های بیسکوئیتی خوشمزه لذت ببرید.

اگر صاحب یک شیرینی فروشی یا قنادی هستید ، همین امروز دست به کار شوید و یک کارت ویزیت شیرینی پزی خاص و ویژه را با کمترین هزینه برای خودتان آماده کنید . یک شابلن از شماره تماس و اسم برند خود تهیه کنید و شروع به تهیه شیرینی های کارت ویزیتی کنید .

کارت ویزیت خاص

اگر نکات حرفه درمورد استفاده از کارت ویزیت را نمیدانید ، پیشنهاد می‌کنیم مطالعه کنید :  ۱۰ نکته کلیدی درمورد استفاده از کارت ویزیت

این مطلب در حال تکمیل می‌باشد …

Search
Generic filters
Filter by Custom Post Type