۱۵ انیمیشن لوپ سرگرم کننده که طراحان گرافیک و وب عاشق‌شان می‌شوند

انیمیشن لوپ یا همان انیمیشن های تکرار شونده ، به انیمیشن هایی گفته می‌شود که پس از شروع انجام شدن عملی را نمایش می‌دهند و پس از اتمام آن عمل بارها تکرار می‌شوند بدون اینکه وقفه‌ای در انجام عمل آن‌ها روی دهد. اساساً انیمیشن لوپ ها را با فرمت GIF ارائه می‌کنند زیرا این فرمت تصویری نیازی به پخش کردن دستی توسط کاربر ندارد و به‌محض نمایان شدن و یا لود شدن در اینترنت شروع به پخش شدن می‌کند. انیمیشن لوپ ها در موشن گرافی‌ها ، انیمیشن های کوتاه و حتی انیمیشن های طولانی کاربرد دارد و به‌عنوان مثال نمایش رانندگی در یک جاده به مدت ۱۰ ثانیه در صورتی که هیچ یک از المان های تصویر بعد از گذشت مدت زمانی تغییر نکند و در حال تکرار باشد یک انیمیشن لوپ به حساب می‌آید.

اما اهمیت انیمیشن لوپ ها به همین‌جا ختم نمی‌شود زیرا در طراحی گرافیک وب نیز از اهمیت بسیاری برخوردار هستند ، به‌جز جذابیت دیداری که این انیمیشن ها در کاربر ایجاد می‌کنند باعث ارتقا گیمفیکشن در وب سایت ها و اپلیکیشن ها می‌شوند و روندهای خسته کننده ای که ممکن است کاربر را از ادامه فرایند منصرف کنند را از میان می‌برد و کاربر کمتر احساس خستگی و گذر زمان پیدا می‌کند.

در این مطلب از بخش طراحی برای شما ۱۵ انیمیشن لوپ جذاب و سرگرم کننده را آماده کرده‌ایم که شما چه گرافیست باشید و چه طراح وب می‌توانید از آن‌ها بهترین استفاده را ببرید و در پروژه‌های بعدی خود از آن‌ها استفاده کنید همچنین می‌توانید با مراجعه به قسمت معرفی وب سایت مطالب دانلود ۲۴۴ پس زمینه مینیمال ، هندسی ، بلور و بوکه و ۳۶ گرادینت زیبا و حرفه ای را مشاهده کنید و از تصاویر پس زمینه حرفه ای و گرادینت های حرفه ای که ویژه گرافیست ها و طراحان وب آماده شده است استفاده کنید. با طرحان همراه باشید.

[dt_highlight color=”” text_color=”” bg_color=””]به دلیل GIF بودن این تصاویر، ممکن است بسته به سرعت اینترنت شما اندکی نمایش آن ها با تاخیر همراه باشد.[/dt_highlight]

انیمیشن لوپ های سرگرم کننده :

۱ – شما چه جور شخصیتی دارین ؟

انیمیشن لوپ

۲ – توسعه دهنده در برابر طراح

انیمیشن لوپ

۳ – پینگ پونگ

انیمیشن

۴ –  Ctrl + Z

انیمیشن لوپ

۵ – دکمه دانلود

انیمیشن لوپ

۶ – ساخت Pen Tool

انیمیشن لوپ

۷ – مسابقه مداد ها

انیمیشن لوپ

۸ – خانه واکنشگرا

انیمیشن لوپ

۹ – بکش و پاک کن

انیمیشن لوپ

۱۰- دوستت دارم واکنشگرایی

انیمیشن لوپ

۱۱ – زمان همه چیز است!

انیمیشن لوپ

۱۲ – منو

انیمیشن لوپ

۱۳ – مداد رنگی ها

انیمیشن لوپ

۱۴ – (تروفی) جایزه وکتور

انیمیشن لوپ

۱۵ – عملکرد Pen Tool

انیمیشن لوپ

اگر این انیمیشن های تکرار شونده سرگرم کنده را دوست داشتید ، میتوانید نظرتان را با سایر کاربران از طریق بخش نظرات به اشتراک بگذارید .

منبع

Search
Generic filters
Filter by Custom Post Type

پرسش ، پاسخ ، دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  1. ashraf می‌گوید

    سلام همه جور انیمیشن دیده بودیم الا گرافیکی شو واقعا جالب بود دستتون درد نکنه

    1. علی شمس می‌گوید

      خواهش میشه 🙂