فولکس واگن و تبلیغ خارق‌العاده برای تکنولوژی درب آسان بازشو

اگر مقالات بخش تبلیغات خلاقانه طرحان را دنبال کرده باشید قطعا تا به امروز تبلیغات خلاقانه زیادی دیده اید ، امروز قصد داریم تبلیغی خارق العاده از جنس تبلیغات کمپانی های خودرو سازی را به شما نشان دهیم .فولکس واگن کمپانی محبوب آلمانی است که همه شما در ایران آن را با فولکس های قورباغه‌ای دوست‌ داشتنی‌ اش می‌شناسید. این کمپانی آلمانی به‌ تازگی از تکنولوژی جدیدی به نام Easy Open Trunk « صندوق‌ عقب آسان‌ بازشو » رونمایی کرد. این تکنولوژی به این صورت عمل می‌کند که وقتی سویچ خودروتان داخل جیب یا کیفتان هست و شما به دلیل آزاد نبودن دست‌ هایتان نمی‌توانید درب صندوق خودرو را بازکنید کافی است پای خود را از قسمت میانی زیر صندوق‌ عقب خودرو یک‌ بار حرکت دهید در این حالت در کسری از ثانیه حس‌گر موجود در خودرو کلید شما را شناسایی می‌کند و درب صندوق خودرو باز می‌شود.

[dt_quote type=”pullquote” layout=”left” font_size=”medium” animation=”none” size=”1″]مقاله ویکی پدیا درمورد فولکس واگن[/dt_quote]

برای تبلیغ و ترویج این ویژگی آژانس تبلیغات DDB برلین اقدام به طراحی تبلیغات چاپی خارق‌العاده‌ای می‌کند که در آن سویچ خودروهای فولکس واگن به شکل آدم‌های مختلفی طراحی می‌شود که به شکل‌های مختلف دست آن‌ها پُر است یکی با مواد غذایی که از فروشگاه خریداری کرده ، یکی با تلفن همراه و نوزادی که در دست دارد و دیگری با جعبه‌های کوچک و بزرگی که در دست دارد. شعار تبلیغاتی این پروژه این است: دست ندارید ، مشکلی نیست ، صندوق‌عقب آسان‌ بازشو فولکس واگن هست.

فولکس واگن و درب آسان‌ بازشو :

فولکس واگن

فولکس

فولکس واگن

 

در ادامه شما میتوانید ویدئو نحوه عملکرد این تکنولوژی را تماشا کنید .

وب سایت رسمی شرکت فولکس واگن .

اگر شما هم مثل ما از تماشای این تبلیغات خلاقانه به وجد آمده‌اید ، دیدگاه خود را با ما و سایر همراهان طرحان به اشتراک بگذارید .

Search
Generic filters
Filter by Custom Post Type

پرسش ، پاسخ ، دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.