تبلیغ خلاقانه بستنی با ساخت مجسمه های معروف

دنیای خلاقیت، دنیای بی‌انتهایی است و هرروز اتفاقاتی در آن رخ می‌دهد که انسان مات و مبهوت در نظاره آن‌ها می‌ماند.

امروز قصد داریم در بخش تبلیغات خلاقانه طرحان، تبلیغی را برای شما به نمایش بگذاریم که اوج خلاقیت را در کنار هنر در خود جای‌داده است.آژانس تبلیغاتی PPM در سائوپائولو کمپین تبلیغاتی فوق‌العاده‌ای را برای تبلیغ بستنی‌های دست‌ساز برندی بانام « حبیب » راه‌اندازی کرده است. در این کمپین با استفاده از ۳ طعم مختلف بستنی که این برند به‌صورت دست‌ساز تولید می‌کند، ۳ مجسمه بسیار مشهور یعنی آرتمیس الهه یونان باستان ، موآی مهم‌ترین مظهر فرهنگی جزیرۀ ایستر و مجسمه اندیشه‌گر اثر مجسمه‌ساز فرانسوی آگوست رودن را ساخته‌اند و از این طریق اقدام به تبلیغ برای این برند نموده‌اند.

این تبلیغ از دو منظر بسیار جذاب و قابل‌توجه است یک اینکه به خاطر نشان دادن دست‌ساز بودن این بستنی‌ها اقدام به ساخت مجسمه نموده‌اند که مظهر ساخته‌شدن با دست است و دوم اینکه اقدام به ساخت مجسمه‌هایی بسیار معروف و محبوب نموده‌اند تا به زیبایی هرچه‌تمام‌تر این پیغام را به مخاطب مخابره کنند که این محصول یک شاهکار است، شاهکاری که همه آن را دوست خواهند داشت.

امیدواریم روزی برسد که در ایران عزیزمان هم کانون‌های آگهی و تبلیغات دست از سر میمون، پاندا، خرس و سایر حیوانات بی‌زبان حیات‌وحش بردارند و کمی به فکر خلاقیت‌هایی ازاین‌دست باشند. این‌گونه زمانی که در خیابان‌های شهرها قدم می‌زنیم کمتر حس حضور در دل حیات‌وحش به انسان منتقل شود.

مجسمه آرتمیس :‌

ساخت مجسمه

مجسمه اندیشه‌گر :

ساخت مجسمهمجسمه موآی :

ساخت مجسمه

Search
Generic filters
Filter by Custom Post Type

پرسش ، پاسخ ، دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.