آموزش قرار دادن سر انسان در بسته بندی گوشت در فتوشاپ (18+)

قبل از شروع هر چیز باید بگوییم اگر دل نازک هستید و تصویر ابتدایی این مطلب برای شما خشن هست به مطالعه ادامه این مطلب نپردازید و حتی به دانلود فایل لایه باز انتهای مطلب فکر نکنید. در این آموزش متفاوت و کمی خشن ، ما به شما روش قرار دادن سر انسان در بسته بندی گوشت را  آموزش خواهیم داد و در انتها فایل لایه باز اجرای این پروژه را برای دانلود قرار میدهیم تا شما بتوانید با مشاهده ویدئو آموزشی و استفاده از فایل لایه باز تصاویری شبیه به نمونه های اجرا شده در این پروژه خلق کنید.

اگر دو مطلب آموزش چند تکه کردن صورت در فتوشاپ و آموزش ایجاد تصاویر هیجان انگیز با افکت شیشه شکسته را مشاهده کرده باشید میدانید که اجرای این پروژه برای شما مثل آب خوردن خواهد بود و فقط کافی است که توانایی خودتان در زمینه دور بری کردن تصاویر یا همان حذف پس زمینه تصاویر ، افزایش دهید تا بتوانید سوژه خود را با نهایت کیفیت در دل این فایل های لایه باز جانمایی کنید.

بسته بندی گوشت

گرچه ما در این آموزش در بسته بندی گوشت سر انسان را قرار داده ایم اما شما میتوانید از ذهن خلاق خود کمک گرفته و موارد دیگری همچون  دست ، پا ، قلب یا هر جسم دیگری را در این بسته بندی ها قرار دهید .

یکی از مزایای این فایل لایه باز امکان کنترل بر روی سایر مواردی است که بر روی میز در حاشیه بسته بندی گوشت قرار گرفته اند ، شما به سادگی میتوانید محل قرار گیری چاقو ، لیمو ها ، سبزیجات ، سس قرمز ، قارچ ها و…. را تغییر دهید و حتی با سرچ در گوگل و یافتن تصاویر با کیفیت از مواد غذایی مختلف از نمای بالا موارد دیگری را به این صحنه اضافه کنید .

بسته بندی گوشت

همچنین می‌توانید از 5 پس زمینه پیش فرض موجود در این فایل لایه باز استفاده کنید و میز کار قرار گیری این اجسام را تغییر دهید . اگر تمایل به اضافه کردن تصاویر پس زمینه دیگری داشتید می‌توانید برای افزودن پس زمینه سنگ به مطلب تصاویر با کیفیت سنگ مرمر مراجعه کنید.

مورد دیگری که بیان آن در رابطه با این آموزش خالی از لطف نیست ، اشاره به لیبل بارکدی است که در گوشه پایین سمت چپ بسته بندی گوشت قرار میگیرد و شما به سادگی می‌توانید نوشته روی آن و بارکد موجود روی آن را تغییر دهید .

در پکیج این فایل لایه باز فونت مورد استفاده برای نوشته ها و بارکد قرار داده شده است ، که با نصب آن ها میتوانید هر نوشته ای که بخواهید را دقیقا شبیه به نمونه اجرا شده ، ایجاد کنید.

نکته: با توجه به یکسان بودن روش انجام کار در این آموزش با مطالب ذکر شده در ابتدای مطلب فایل ویدئو ای برای این فایل لایه باز تهیه نشده است ، اما اگر شما کاربران گرامی نیاز به فایل آموزش ویدئو ای داشتید، میتوانید درخواست دهید تا ویدئو آموزش کار با این فایل لایه باز نیز تهیه و در وب سایت قرار گیرد

اطلاعات این فایل

عنوان : ِDownload Fresh Meat Photoshop Template
نرم افزار مورد نیاز: فتوشاپ 2018
قابل دانلود توسط: کاربران ویژه
فرمت محتوا: PSD - Font
فایل راهنما: ندارد

شما امکان دانلود ندارید، چون هنوز عضو ویژه نشده اید  !

دوست عزیز شما میتونین با تهیه اشتراک و پیوستن به جمع اعضای ویژه آکادمی طرحان به این بخش دسترسی داشته باشین.

مزیت های تهیه اشتراک ویژه :

  • دسترسی به مطالب تخصصی حوزه گرافیک بدون هیچ گونه محدودیت
  • دسترسی به مطالب دانلودی آکادمی طرحان و دانلود با سرعت نامحدود
  • دسترسی به آموزش نصب و استفاده از پلاگین ها و نرم افزار های تخصصی
  • بهره مندی از تخفیف 10 تا 15 درصدی هنگام خرید محصولات فروشگاه
  • آپدیت روزانه مطالب سایت از معتبر ترین منابع همچون گرافیک ریور ، شاتر استوک، Tusts Plus و ...
  • امکان ارسال درخواست شخصی برای تصاویر استوک ، وکتور ، پلاگین ، آموزش و ... برای انتشار در سایت
Search
Generic filters
Filter by Custom Post Type