سه دسته کاربر در آکادمی طرحان داریم :

  • کاربرانی که بدون عضویت از سایت استفاده میکنند و از خیلی از مزایای اشتراک محروم هستن
  • کاربرانی که عضو سایت شده اند و اشتراک ساده تهیه کرده اند
  • کاربرانی که عضو سایت شده اند و اشتراک ویژه تهیه کرده اند

تفاوت اشتراک ساده و اشتراک ویژه در سطح دسترسی کاربران به محتوی وب سایت هست. کاربران ویژه در مدت اشتراک خود به همه محتوا سایت دسترسی دارن ، به آموزش های اختصاصی ، فیلم های آموزشی ویژه و دانلود فایل های ارزشمند گرافیکی .
کاربران ساده به محتوا بخش ویژه دسترسی ندارن ولی به محتوا ای که در دسترس کاربران غیر عضو نیست و نیاز به تهیه اشتراک ساده دارن به طور دائمی دسترسی دارن .

برای تهیه اشتراک ویژه باید به صفحه عضویت سایت مراجعه کنید و بعد از وارد کردن اطلاعات ثبت نامتون یکی از سه سطح زمانی اشتراک ویژه را انتخاب کنید و بر روی دکمه “تهیه اشتراک” کلیک کنید . پس از اون چند لحظه صبر کنین تا به درگاه پرداخت اینترنتی متصل بشین ، پس از پرداخت به سایت منتقل میشین و حساب کاربری شما فعال میشه و حالا شما عضو ویژه آکادمی طرحان شده اید.

اگر به لینک های دانلود مطلبی دسترسی داشته باشین خیلی ساده و بدون محدودیت سرعت میتونین از سایت دانلود کنین . اما به این نکته توجه داشته باشین که ” کاربران ویژه سایت اگر از نرم افزار های دانلود منیجر استفاده میکنن ، امکان متوقف کردن دانلود و شروع دوباره وجود نداره ” به همین دلیل فایل های حجیم را به صورت پارت های کوچک تر قرار میدهیم تا دانلود آن ها در یک مرحله به سادگی انجام پذیرد .

همون طور که در بخش قبلی توضیح داده شد کاربران ویژه سایت با ید به این نکته توجه داشته باشند که اگر از نرم افزار های دانلود منیجر استفاده میکنن ، امکان متوقف کردن دانلود و شروع دوباره وجود نداره ” به همین دلیل فایل های حجیم را به صورت پارت های کوچک تر قرار میدهیم تا دانلود آن ها در یک مرحله به سادگی انجام پذیرد .
در صورتی که این مشکل برای شما به وجود اومد باید اون لینک را مجدد دانلود کنید.

وقتی از منو سایت بر روی گزینه ورود کلیک میکنین یک گزینه هست با عنوان “رمز عبور را فراموش کرده ام!” با کلیک بر روی اون بخشی نمایش داده میشه که با وارد کردن ایمیل خودتون میتونین درخواست ریست شدن رمز عبور بدین ، که لینک ریست کردن رمز عبور براتون رااسل میشه .

اگر کاربر ویژه باشید ، بله میتونین .
کاربران ویژه این امکان رو دارن که با مراجعه به بخش پشتیبانی، در حساب کاربری خودشون مواردی مانند نرم افزار ، فونت ، تصاویر استوک ، آموزش ، کتاب ، مجله و سایر موارد مرتبط به حوزه گرافیک رو درخواست بدن تا ما درون سایت قرار بدیم.
دقت داشته باشین که درخواست ها در صف بررسی قرار میگیرن و پس از بررسی و در صورت امکان در سایت برای استفاده کاربران ویژه منتشر میشن .

خیر
هزینه اشتراک ویژه در آکادمی طرحان به نسبت محتوی ارزشمندی که در اختیار کاربران قرار میده اصلا گران نیست ، پس بهتره به دوستتون بگین که خودش هم یک اشتراک ویژه تهیه کنه .
ما به منظور حفظ امنیت اکانت های کاربران و جهت جلوگیری از به اشتراک گذاری اکانت ها امکان فعالیت یک اکانت بر روی چند سیستم را مسدود کرده ایم و به طور خود کار سیستم حساب کاربری افرادی که اقدام به اشتراک گذاری اکانت خود میکنند را مسدود میسازد.