cart icon
Tarhan Background

ثبت نام طراح گرافیک

به خانواده طراحان گرافیک طرحان بپیوندید

ثبت نامTarhan Surface

معرفی طرحان

بهره مندی مشتریان از طراحی های (حرفه ای و کارشناسانه) و ارتقا سواد بصری مردم جامعه از یک سو و احیا حقوق طراحان گرافیک کشور از سوی دیگر مهم‌ترین اهداف و ارزش‌های طرحان هستند ، از این رو در تلاشیم با فراهم کردن شرایط کاری ایده آل برای طراحان گرافیک کشور در راستای محقق کردن این اهداف گام برداریم.

سوالات متداول

 • روش انجام کار و دریافت سفارش چگونه است؟

  پس از عضویت به عنوان طراح گرافیک، با توجه به محصولات و مشاغل موجود اقدام به طراحی می‌نمایید (به عنوان مثال کارت ویزیت برای شغل دندان‌پزشک)، پس از انجام طراحی اقدام به ارسال محصول از طریق حساب کاربریتان نموده و پس از تأیید محصول، طرح شما در سایت منتشر می‌شود. هرچقدر که تعداد محصولات شما در سایت بیشتر و در دسته بندی‌های متنوع‌تر باشد سفارشات شما نیز افزایش میابد.

 • هر محصول فقط یک بار امکان فروش دارد؟

  خیر، هر محصولی که شما در سایت منتشر می‌کنید به تعداد نامحدود امکان فروش دارد و ممکن است در یک ماه یک محصول شما توسط 10 نفر سفارش داده شود.

 • در زمان دریافت سفارش چه کاری باید انجام دهیم؟

  به حساب کاربریتان مراجعه نموده و سفارش دریافتی را بررسی می‌کنید، اطلاعات مشتری را در محصول خود جایگزین نموده و سپس از طرح نهایی خروجی گرفته و از طریق حساب کاربری آپلود می‌نمایید. دقت داشته باشید که در طرحان فایل لایه باز به فروش گذاشته نمی‌شود و فقط طرح نهایی آماده چاپ یا استفاده دیجیتال در اختیار مشتری قرار می‌گیرد.

 • اگر در زمان دریافت سفارش امکان آماده سازی سفارش مشتری را نداشته باشم چه اتفاقی می‌افتد؟

  در حساب کاربری شما بخشی وجود دارد به نام برنامه زمانی که می‌توانید مشخص کنید چه روزهایی امکان آماده سازی سفارشات برای شما مقدور است ، در روزهایی که امکان آماده سازی سفارش برایتان وجود ندارد این کار توسط تیم پشتیبانی ما انجام می‌پذیرد.به همین منظور در زمان ایجاد محصول می‌بایست شما فایل لایه باز محصول را نیز ایجاد کنید تا امکان پشتیبانی محصول ایجاد شده توسط تیم پشتیبانی طرحان فراهم باشد.

 • قیمت طراحی‌ها (محصولات) را چه کسی مشخص می‌کند؟ (طراح یا طرحان)

  قیمت‌گذاری بر روی محصولات شما توسط خودتان انجام می‌شود. اما بازه قیمتی که می‌توانید برای هر نوع محصول قرار دهید با توجه به سطحی که در آن قرار دارید مشخص می‌شود. به عنوان مثال بازه قیمت کارت ویزیت در سطح یک بین 20 تا 50 هزار تومان و در سطح پنج 20 تا 200 هزار تومان است.

 • سهم طراح از فروش هر محصول چقدر است؟

  تا تاریخ 1/6/98 سهم کلیه طراحان با هر سطحی از فروش هر محصول 90 درصد مبلغ محصول است و پس از آن درصد دریافتی با توجه به سطح طراح مشخص می‌گردد. پیشنهاد می‌کنیم این فرصت ایده آل را از دست ندهید

 • سطح طراح در سایت با توجه به چه مواردی تعیین می‌شود؟

  هر طراح با توجه به فعالیت‌های تعریف شده امتیازاتی دریافت می‌نماید که با رسیدن این امتیازات به حد مشخص شده سطح طراح ارتقا میابد. فعالیت‌های تعیین شده بسیار ساده و عمومی هستند که به سادگی با فعالیت متعارف در سایت می‌توانید سطح کاربری خود را ارتقا دهید، تعدادی از این فعالیت‌ها عبارت‌اند از: تعداد ماه فعالیت در سایت به عنوان طراح، ایجاد محصول جدید، معرفی طراح گرافیک جدید، آماده سازی سفارشات در زمان کمتر از 12 یا 6 ساعت، رعایت استانداردهای طراحی و چاپ و ....

 • چرا در فرایند ثبت نام در سایت تصویر کارت ملی دریافت می‌کنید؟

  به دلیل جلوگیری از کپی آثار گرافیکی دیگران و انتشار در پلتفرم طرحان و احیای حقوق معنوی طراحان گرافیک کلیه طراحان گرافیک ثبت نام شده در سایت به صورت حقیقی ثبت نام می‌شوند به همین دلیل تصویر کارت ملی دریافت می‌گردد. تا درصورت تخلف هر طراح و شکایت صاحب اثر اطلاعات حقیقی فرد در اختیار مراجع مربوطه قرار گیرد.

 • چرا در فرایند ثبت نام در سایت فایل لایه باز نمونه کار دریافت می‌کنید؟

  به منظور تأیید کیفیت طراحی و همچنین مشخص شدن مالکیت یک اثر ملزم به دریافت فایل لایه باز نمونه کار هستیم که البته در صورت تمایل پس از تأیید عضویت می‌توانید همان نمونه کار را به عنوان محصول در سایت منتشر نمایید.

 • من کارت ملی ندارم باید چه کنم؟

  به هر دلیل از جمله کم بودن سن، گم شدن کارت ملی و ... امکان ثبت نام وجود ندارد و برای ثبت نام در سایت وجود تصویر کارت ملی الزامی است.

 • فایل‌های لایه باز و تصاویر خصوصی که آپلود می‌کنیم در کجا نگهداری می‌شوند؟

  پس از انجام هر فرایندی (مثلاً تأیید عضویت یا تأیید محصول) کلیه فایل‌هایی که به صورت محرمانه طبقه بندی شده‌اند از سرورهای ابری شرکت حذف و به استوریج های امنیتی مستقر در شرکت منتقل می‌شوند و به صورت رمزنگاری شده نگه درای می‌شوند و فقط به وسیله سیستم مدیریت اطلاعات اختصاصی طرحان مستقر در شرکت برای کارشناسان پشتیبانی در دسترس می‌باشند و هیچ گونه خطری فایل‌های لایه باز ویا تصاویر کارت ملی و... را تحدید نمی‌کند و حفاظت کلیه فایل‌ها توسط ما تضمین می‌گردد

 • برای ثبت نام باید چه کاری انجام دهم؟

  کافی است به انتهای صفحه مراجعه کنید، فرایند ثبت نام را مطالعه کنید و اقدام به ثبت نام نمایید. در هر مرحله‌ای که مشکلی وجود داشت، ما ازطریق سیستم پشتیبانی آنلاین در کنار شما هستیم.

فرصت های شغلی

برای طراحان گرافیک

فرصت شغلی - طرحان

پلتفرم طرحان برپایه رابطه غیر مستقیم طراح با مشتری پایه ریزی شده است ، در این سیستم طراحان گرافیک در حوزه های مختلفی همچون طراحی کارت ویزیت ، سربرگ ، پاکت نامه ، ست اداری ، فاکتور و... برای مشاغل مختلف اقدام به طراحی و خلق اثر میکنند و پس از طی مراحل تعریف شده در سیستم این اثر در وب سایت طرحان منتشر میگردد.

زمانی که مشتری نسبت به خرید این اثر اقدام نمود، ابتدا اطلاعاتی که نیاز دارد بر روی طرح درج شود را وارد نموده و پس از طی مراحل مشخص سفارش خود را ثبت مینماید . اطلاعات مورد نظر مشتری در این سفارش از طریق سیستم برای طراح ارسال میگردد و طراح پس از جایگزینی اطلاعات مورد نظر در طراحی خود ، طرح آماده شده را از طریق سیستم برای مشتری ارسال میکند.

در اصل طراحان گرافیک در سیستم طرحان ، یک بار به عنوان مثال یک کارت ویزیت را طراحی میکنند و هر بار که این کارت ویزیت توسط مشتری سفارش داده شد ، اطلاعات مد نظر مشتری را در آن جایگزین کرده و یا بعضا تغییری در چیدمان المان های طراحی ایجاد میکنند.

فرآیند استخدام در طرحان

فرآیند استخدام در طرحان - ورود به فرایند
1

ورود به فرایند ثبت نام با کلیک بر روی لینک در انتهای صفحه

ثبت نام در پلتفرم طرحان تا ابد رایگان است و هیچ هزینه ای برای ثبت نام در طرحان دریافت نمیگردد!

فرآیند استخدام در طرحان - ثبت نام ابتدایی
2

ثبت نام ابتدایی و تایید شماره موبایل

ثبت نام بسیار ساده است، اطلاعات اولیه و شماره موبایلتان را وارد میکنید ، یک پیامک حاوی کد تایید شماره موبایل برایتان ارسال میشود و تمام!

فرآیند استخدام در طرحان - تکمیل اطلاعات
3

تکمیل اطلاعات و ارسال تصاویر

پس از تایید شماره موبایل وارد مرحله تکمیل اطلاعات میشوید ، اطلاعات حویتی خودتان را وارد میکنید و تصویر کارت ملی تان را در سیستم بارگذاری مینمایید. تصویر کارت ملی به منظور ثبت نام شما به عنوان یک فرد حقیقی در پلتفرم طرحان دریافت میگردد.

فرآیند استخدام در طرحان - اهراز هویت
4

اهراز هویت اطلاعات وارد شده توسط کارشناسان پشتیبانی طرحان

پس از ارسال اطلاعات توسط شما ، این موارد توسط کارشناسان پشتیبانی طرحان معمولا کمتر از 24 ساعت بررسی گردیده و در صورت کامل بودن اطلاعات ، ثبت نام شما کامل میگردد .

BookGlass

به خانواده طراحان گرافیک طرحان بپیوندید

ثبت نام