cart icon
Tarhan Background

استخدام طراح گرافیک

به خانواده طراحان گرافیک طرحان بپیوندید

ثبت نامTarhan Surface

معرفی طرحان

بهره مندی مشتریان از طراحی های (حرفه ای و کارشناسانه) و ارتقا سواد بصری مردم جامعه از یک سو و احیا حقوق طراحان گرافیک کشور از سوی دیگر مهم‌ترین اهداف و ارزش‌های طرحان هستند ، از این رو در تلاشیم با فراهم کردن شرایط کاری ایده آل برای طراحان گرافیک کشور در راستای محقق کردن این اهداف گام برداریم.

مزایای همکاری با طرحان

1

آزادی عمل در سبک طراحی

طراحان گرافیک در این سیستم با هرگونه ذوق و سلیقه شخصی، آثار خود را طراحی و تولید میکنند. این امر سبب می شود که طرح های متفاوت در سایت قرار گرفته و پاسخگوی سلیقه های متنوع مشتریان باشد.

2

طراحی بدون محدودیت زمان و مکان

با توجه به آنلاین بودن پلتفرم طرحان، طراحان گرافیک بدون نیاز به مراجعه حضوری و بدون محدودیت زمان و مکان می توانند فعالیت خود را انجام دهند و از خدمات سایت استفاده کنند.

3

امکان توسعه برند شخصی

در طرحان این امکان برای طراحان گرافیک برتر (طراح گرافیک برتر با توجه به پارامتر های تعریف شده در طرحان مشخص میگردد)فراهم شده است که عکس و بیوگرافی آن ها در کنار آثارشان درج شود .

4

طیف گسترده مشتریان

در سیستم طرحان بیش از 400 عنوان شغلی در دسته بندی های گوناگون وجود دارد که طیف گسترده ای از اقشار جامعه را به بازاری مناسب برای طراحان گرافیک تبدیل کرده است.

5

ارتقا سطح دانش طراحی

در طرحان ، طراحان گرافیک متعددی فعالیت می‌کنند ، هر طراح برای رقابت با سایر طراحان گرافیک در جذب مشتریان و جلوگیری از یکنواختی در سبک طراحی می بایست هر روز دانش طراحی خود را برای خلق آثار خلاقانه تر ارتقا دهد.

6

شایسته سالاری

اینکه یک طراح گرافیک بدون در نظر گرفتن سابقه کاری اش در طرحان، میزان محبوبیت در بین مشتریان و ... نسبت به سایر طراحان به طور یکسان خدماتی را دریافت کند نا عادلانه است، از همین رو سیستم طرحان به گونه ای طراحی شده که به طور کامل این موارد را در نظر می‌گیرد.

7

امکان ویرایش سفارش توسط تیم پشتیبانی

برخی از مواقع طراحان گرافیک به پلتفرم طراحی دسترسی ندارند ولی با پشتیبانی تیم طرحان هیچ روندی در این قسمت متوقف نخواهد شد و آماده سازی سفارش مشتری توسط تیم پشتیبانی صورت میگیرد.

8

اطلاع از پرداخت ها و شفافیت مالی

سیستم مالی طرحان به صورت کاملا شفاف و قائده مند مبلغ هر یک از سفارشات تکمیل شده را در محیطی امن نمایش داده و طراح در هر زمان که بخواهد میتواند درخواست تسویه حساب خود را ثبت نماید.

9

حذف دردسر های رایج ارتباط با مشتری

بسیاری از طراحان گرافیک با مشکل دخالت های بی مورد مشتری در نوع طراحی و جایگذاری فرم های بصری روبرو شده اند. این مشکل نیز در طرحان با توجه به شیوه ارائه محصول حل شده است.

10

هوش مصنوعی و کپی رایت

طرحان با بهره گیری از سیستم هوش مصنوعی بسیار پیشرفته از کپی شدن آثار طراحان گرافیک فعال در سایت و فروش مجدد در پلتفرم طرحان جلوگیری مینماید و با خاطیان برخورد قانونی مینماید .

11

پشتیبانی 24 ساعته و اختصاصی

تیم پشتیبانی به صورت 24 ساعته و حرفه ای پاسخگوی مشکلات طراحان در زمینه کار با پلتفرم طرحان و سفارشات مشتریان می باشد.

12

اشتغال زایی

دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های هنر و کلیه افرادی که در زمینه طراحی گرافیک متخصص هستند میتواندد در پلتفرم طرحان عضو شده و اقدام به ایجاد محصول و درآمد زایی کنند

فرصت های شغلی

برای طراحان گرافیک

فرصت شغلی - طرحان

پلتفرم طرحان برپایه رابطه غیر مستقیم طراح با مشتری پایه ریزی شده است ، در این سیستم طراحان گرافیک در حوزه های مختلفی همچون طراحی کارت ویزیت ، سربرگ ، پاکت نامه ، ست اداری ، فاکتور و... برای مشاغل مختلف اقدام به طراحی و خلق اثر میکنند و پس از طی مراحل تعریف شده در سیستم این اثر در وب سایت طرحان منتشر میگردد.

زمانی که مشتری نسبت به خرید این اثر اقدام نمود، ابتدا اطلاعاتی که نیاز دارد بر روی طرح درج شود را وارد نموده و پس از طی مراحل مشخص سفارش خود را ثبت مینماید . اطلاعات مورد نظر مشتری در این سفارش از طریق سیستم برای طراح ارسال میگردد و طراح پس از جایگزینی اطلاعات مورد نظر در طراحی خود ، طرح آماده شده را از طریق سیستم برای مشتری ارسال میکند.

در اصل طراحان گرافیک در سیستم طرحان ، یک بار به عنوان مثال یک کارت ویزیت را طراحی میکنند و هر بار که این کارت ویزیت توسط مشتری سفارش داده شد ، اطلاعات مد نظر مشتری را در آن جایگزین کرده و یا بعضا تغییری در چیدمان المان های طراحی ایجاد میکنند.

فرآیند استخدام در طرحان

فرآیند استخدام در طرحان - ورود به فرایند
1

ورود به فرایند ثبت نام با کلیک بر روی لینک در انتهای صفحه

ثبت نام در پلتفرم طرحان تا ابد رایگان است و هیچ هزینه ای برای ثبت نام در طرحان دریافت نمیگردد!

فرآیند استخدام در طرحان - ثبت نام ابتدایی
2

ثبت نام ابتدایی و تایید شماره موبایل

ثبت نام بسیار ساده است، اطلاعات اولیه و شماره موبایلتان را وارد میکنید ، یک پیامک حاوی کد تایید شماره موبایل برایتان ارسال میشود و تمام!

فرآیند استخدام در طرحان - تکمیل اطلاعات
3

تکمیل اطلاعات و ارسال تصاویر

پس از تایید شماره موبایل وارد مرحله تکمیل اطلاعات میشوید ، اطلاعات حویتی خودتان را وارد میکنید و تصویر کارت ملی تان را در سیستم بارگذاری مینمایید. تصویر کارت ملی به منظور ثبت نام شما به عنوان یک فرد حقیقی در پلتفرم طرحان دریافت میگردد.

فرآیند استخدام در طرحان - اهراز هویت
4

اهراز هویت اطلاعات وارد شده توسط کارشناسان پشتیبانی طرحان

پس از ارسال اطلاعات توسط شما ، این موارد توسط کارشناسان پشتیبانی طرحان معمولا کمتر از 24 ساعت بررسی گردیده و در صورت کامل بودن اطلاعات ، ثبت نام شما کامل میگردد .

BookGlass

به خانواده طراحان گرافیک طرحان بپیوندید

ثبت نام