دانلود رایگان بافت چوب برای طراحی

برای طراحان ، دسترسی به ابزار های مختلف طراحی از جمله براش ها ، اکشن ها ، بافت ها ، پس زمینه ها و آیتم های گرافیکی دیگر امری ضروری است . این ابزار ها به طراحان آزادی عمل بیشتری در ضمینه انجام کارهایشان میدهد و میتوانند آثار تاثیر گذار و خلاقانه تری را به…

دانلود اکشن تبدیل کننده‎ی شب به سحرگاه Night to Twilight

 

خیلی از ما تصاویر تاریکی شب را دوست نداریم. در عوض روشنای گرگ و میش فوق‎العاده است. خوشوقتانه، امروز در طرحان اکشنی آماده‎ی دانلود است که عکس‎های تاریک شب را به عکس آبی و زیبای سحرگاه تبدیل می‎کند. اگر شما هم عکس‎هایی دارید که در شب گرفته شده‎اند می‎توانید با این اکشن آن‎ها را اصلاح کنید.

Coolorus، ابزاری برای سرعت بخشیدن کار در فتوشاپ

Coolorus چرخ رنگی برای محصولات ادوبی مانند فتوشاپ و فلش و تمام برنامه‎هاییست که از ابزار انتخاب رنگ مک استفاده می‎کنند.

این پلاگین مناسب افرادیست که می‎خواهند روند کار گرافیکی را تا حد امکان سرعت ببخشند.

دانلود اکشن سفید کننده دندان Teeth Whitening

 

اگر فکر می‎کنید انتخاب و سفید کردن دندان‎های یک عکس کار پرزحمتیست، به دانلود و امتحان کردن این اکشن نیاز دارید. این اکشن ساده و در حین حال قدرمتند می‎تواند دندان‌‎ها را در تصاویر مختلف سفید کند.

دانلود اکشن عکس پولاروید Polanoid Generator v3

شاید شما هم دوربین‌های پولاروید قدیمی را به خاطر داشته باشید، که قبل از دوربین‌های دیجیتال برای چاپ سریع عکس استفاده می‌شدند و شاید بخواهید تصاویرتان را به چنین عکس‌های خاطره انگیزی تبدیل کنید. انجام دادن این کار در فتوشاپ به صورت حرفه‌ای کار وقت‌گیریست. بنابراین امروز در طرحان اکشن عکس پولاروید را معرفی می‌کنیم که تصاویر را تنها با چند کلیک به صورت فیلم انواع دوربین‌های پولاروید درخواهد آورد.

دانلود اکشن جلوه‎ی سه‎بعدی Magic 3D

امروز در طرحان اکشن فتوشاپی را معرفی خواهیم کرد که با آن می‌توانید تصاویر را سه‌بعدی کنید. این اکشن می‌تواند سه نوع مختلف از عناصر، شامل اشکال (Shape)، متن‌ها و لایه‌ها را سه‌بعدی کند.

دانلود اکشن آجر‌های خانه‌سازی Brick Mosaics

دانلود اکشن آجر‌های خانه‌سازی Brick Mosaics همانطور که در بخش قبل در مورد اکشن ها صحبت کردیم دستور یا ” اکشن” یک سری از مراحل است که توسط خالق خود ثبت شده است . این اعمال در قالب یک فایل  ATN  در فتوشاپ قابل دسترس است که شما می توانید پس از اجرای آن تمامی…