استخدام گرافیست حرفه‌ای در مجموعه طراحی طرحان :

یکی از اهداف مجموعه طراحی طرحان ایجاد فرصت‌های شغلی مناسب برای طیف گسترده ای از افراد جامعه است ، فرصت های شغلی مناسب که بسته به توان و تلاش افراد می‌تواند درآمد زا باشد. همکاری با مجموعه طرحان به دو دسته تقسیم می‌شود ، بازاریابی و طراحی که خود طراحی به سه قسمت طراحی گرافیک ، طراحی صنعتی و طراحی معماری قابل تفکیک است.

طراح هستید ؟؟ به دنبال شغل مناسب در زمینه طراحی میگردید ؟؟؟ در مجموعه ای شاغل هستید ولی زمان اضافه زیادی دارید ؟؟ به دنبال یک شغل دوم پاره وقت و مناسب هستید ؟؟

اگر جواب شما به هرکدام از این سوال ها مثبت است ، بدانید کاملا راه را درست آمده اید. مجموعه طرحان برای تکمیل تیم طراحی وگرافیک خود ازتمامی متخصصان و صاحب نظران این رشته که در زمینه طراحی حرفه ای هستند استخدام به عمل می آورد . برای کار در مجموعه طرحان شما لازم نیست حضور فیزیکی در محل کار داشته باشید و یا به صورت منظم سر ساعت مقرر در محل کار خود حضور پیدا کنید ، فقط کافی است در منزل و اتاق کار خود بنشینید ، طراحی کنید و با مدیر بخش گرافیک در تماس باشید و به راحتی از درآمدی که برای آن زحمت کشیده اید لذت ببرید.

حال می‌خواهید بدانید شرایط کار چگونه است؟

 شرایط کار در بخش گرافیک مجموعه طرحان بدین صورت است که شما پس از استخدام در مجموعه پروژه‌ای را از مدیر بخش گرافیک دریافت می‌نمایید ، پروژه را در زمان مقرر شده از طرف مدیر ، آماده می‌کند و برای مدیر بخش ارسال می‌نماید . به همین سادگی.

شرایط عمومی استخدام :

  • شخص می‌بایست به تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران پایبند باشد و هیچگونه سوء پیشینه قضایی نداشته باشد.
  • شخص  نباید هیچ گونه وابستگی سیاسی به هیچ حزب و یا گروهی داشته باشد.
  • تمامی فعالیت های منقول و غیر منقول شخص در مدت همکاری با مجموعه برعهده خود شخص می‌باشد و هیچگونه مسئولیت و عواقبی برای مجموعه طراحی طرحان  نخواهد داشت .
  • شخص می‌بایست پنج نمونه کار از طراحی هایش را برای برسی مهارت طراحی به همراه مشخصات اولیه به ایمیل سایت به آدرس tarhan.ir@gmail.com ارسال نماید.
  • شخص می‌بایست یا دارای گواهی پایان خدمت باشد و یا حداقل یک سال وقت برای معافیت موقت داشته باشد (به غیر از خواهران)
  • شخص می‌بایست تعهد کاری داشته باشد و توانایی انجام کار گروهی را نیز داشته باشد .
  • اولویت استخدام و برگزیدن اشخاص برای همکاری با مجموعه با افرادیست که سابقه کاری در مراکز معتبر دارند و یا دارای مدارک معتبر آکادمیک از مراکز آموزشی می‌باشند .
  • شخص موظف است در صورت داشتن سابقه کار و یا مدارک آکادمیک در زمینه طراحی مدارک خود را ارائه کند .
  • مهم‌ترین شرط استخدام در بخش گرافیک مجموعه تسلط کامل فرد ،حداقل بر روی دو نرم افزار طراحی است که به صورت الزامی یکی از آن برنامه ها PHOTOSHOP می‌باشد.البته مجموعه طرحان برای افرادی که به صورت تخصصی  بر یک نرمافزار طراحی تسط دارند نیز ارزش خاصی قائل است و درصورت تائید شدن می‌توانند به تیم گرافیک طرحان بپیوندند.
  • طراح می‌تواند باتوجه به تخصص خود فقط در یک بخش مثلا طراحی آرم و لوگو فعالیت داشته باشد .

مراحل استخدام :

نحوه استخدام بدین صورت است که فرد در صورت داشتن شرایط عمومی استخدام (در بالا به آنها اشاره شد) ، درخواست استخدام خود را از طریق فرم موجود در صفحه ارسال کرده و پس از برسی توسط مدیر بخش گرافیک ، با شما تماس گرفته می‌شود و پس از گذراندن مراحل مورد نیاز، در صورت تأیید مدیر بخش ،شما به استخدام مجموعه در می‌آید.

شایان ذکر است که تمامی شرایط اختصاصی استخدام و سوالات احتمالی که ممکن است برای داوطلب در مورد استخدام پیش بیاید از طریق ایمیل وی که در فرم ثبت نام درج شده است برای وی ارسال می‌شود پس برای اطلاع رسانی صحیح از طرف مجموعه مشخصات خود را به صورت دقیق و صحیح وارد نمایید.

نام و نام خانوادگی (الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

تلفن تماس (الزامی)

مدرک تحصیلی به همراه رشته تحصیلی (الزامی)

محل سکونت (الزامی)

وضعیت نظام وظیفه (الزامی)
پایان خدمتمعاف موقت (بیشتر از یک سال)ندارم

توضیحات (تخصص و سوابق کاری)

استخدام گرافیست
۴.۵ (۹۰%) ۳۰ votes